Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Zažij vodu

Voda je neuvěřitelně silný element. Je živá a neustále v pohybu. Dokáže uhranout tvé smysly – není divu, že můžeš fascinovaně zírat na peřeje celé minuty a hodiny.

Zažij vodu a nech se jí ovládnout. Přinese ti sílu, regeneraci a očistu, budeš se cítit jako po znovuzrození. Tvá mysl se bude toulat po vlnách a všechny starosti a strachy odplavou pryč. Zůstaň v pohybu jako nejmenší vlna nebo jako rozbouřený vodopád. A nezapomeň na to, že když už si budeš myslet, že jsi vodu ovládl(a), proklouzne ti mezi prsty. 

Sjezd divokých řek

Nech se unášet divokými vlnami a sjeď si některé z nejkrásnějších řek Evropy.

Flyboard

Extrémně unikátní adrenalinový zážitek. To je flyboard. Proleť se až 9 metrů nad vodou!

Kitesurfing

Vstup do rozsáhlého světa Kitingu. A rovnou uprostřed divokých vln!

Věděl jsi, že...

... na Zemi je stále stejné množství vody, jako když byla stvořena.

... voda tvoří asi 70 % povrchu Země. Přibližně 97 % je voda slaná nebo jiným způsobem nepoužitelná; 2 % tvoří voda zmrzlá v ledovcích. Pouhé 1 % je vhodné pro veškeré lidské užití, od hospodářství až po osobní potřeby.

... voda reguluje teplotu naši tělesnou i celkovou teplotu Země.

Rozhovor s Honzou

alias Česňou

Česňa je chlápek do nepohody a na vodě je jako doma. S úsměvem tě uvítá a vysvětlí, jak to vlastně udělat, aby ses ve vlnách „neudělal“. S jistotou od něj můžeš očekávat pohodové historky večer u ohně a skvělé tipy přes den na řece. Přečti si rozhovor s naším paddlerem a hlavní instruktorem vodáctví.

Honzu můžeš potkat třeba tady:

Poprvé na vodě

očima Verči

V naší nabídce najdeš kromě jiných zážitků i sjezd řek Salza a Enns, které se řadí k nejkrásnějším řekám Evropy. Kromě divokých vln tě čekají dechberoucí výhledy a fajn parta lidí, která spolu spluje několik kilometrů dlouhé úseky. Přečti si, jak tenhle zážitek poprvé prožila účastnice Verča.

Verča popisuje tenhle zážitek:

Salza a Enns

Pro spoustu vodáků je nejkrásnější řeka Salza. V kombinaci s řekou Enns je vhodná i pro lidi, kteří ještě na divoké řece nebyli a splouvání Vltavy už je nebaví.

Moll, Issel, Lieser

Dvě ledovcové řeky s parádními vlnami tě lákají na nezapomenutelný zážitek. Pro každého pokročilého vodáka by tohle mělo být na wishlistu.

Lech, Inn, Sanna + ferraty

Parádní několikadenní zážitek v okolí Innsbrucku, který kombinuje peřeje divokých řek a ferraty vybrané podle tvých zkušeností. Tohle je fakt pecka!

Nejkrásnější řeky Evropy

Část 1: Lech a Inn

Přečti si něco málo o dvou krásných řekách střední Evropy. Lech a Inn protékají západním Rakouskem a jsou snem nejednoho vodáka. Obklopené téměř netknutou přírodou nabízejí nádherné scenérie, vodopády a divoké vlny, které místy přesahující metrovou výšku.

Přečti si, na jaká místa s námi můžeš vyrazit:

Voda a lidé

Pro Kelty byla voda božskou a očišťující energií. Brali ji jako dar od bohyně. Pro Indiány je voda přímo posvátná.

Nejen ve starověkém Řecku a Římě hrála voda důležitou roli ve formě koupelí a lázní.

Element vody je symbolem jistoty, stálosti a vnitřní stability.

Znáš Flyboarding?

Flyboard je způsob, jak překonat zemskou gravitaci — s pomocí silného proudu vody. Ten tě dokáže vytáhnout klidně až 9 metrů nad hladinu. Tak vysoko ale zdaleka vyletět nemusíš. Z vlastní zkušenosti víme, že výborný pocit přichází už když se na flyboardu poprvé lehce vzneseš. Tohle je prostě pecka která ve tvém letním kalendáři nemůže chybět! Tak co, přijmeš výzvu a zkusíš, jak ti FLYBOARD půjde?

Zavolejte nám!