Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Naše filozofie

Jsme netradiční česká zážitková agentura. Nebaví nás dělat věci běžným způsobem. Vždy ze sebe chceme dostat to nejlepší a zkoušíme překračovat své hranice znovu a znovu. Přidej se k nám. Adrenalin ti bude proudit v žilách, vykročíš ze své komfortní zóny a neustále budeš posouvat hranice, kam až je tvé tělo a mysl schopna zajít.

Za vším hledej Dana. Zakladatel, dobrodruh, instruktor, průvodce, pokusný králík a nadšený cestovatel, který má snad místo krve čistý adrenalin. Stále baží po nových dobrodružstvích, žádná skála pro něj není dost vysoká a řeka příliš divoká. Chce vyzkoušet každý sport na světě a neustále posouvá sám sebe za hranice možností. A sám sebe takto vtisknul do Xtreme Adventures.


Co s námi zažiješ

Připrav se na to, že prožiješ věci, na které nezapomeneš. Vystoupíš na nejvyšší vrcholy starého kontinentu, zdoláš štíty skal, sjedeš nejkrásnější řeky Evropy. Najdeš cestu k sobě, užiješ si aktivní odpočinek a prožiješ hlubokou meditaci. Zúčastníš se jóga víkendu, překonáš sám sebe uprostřed mužského kruhu, ponoříš se do bazénu plného ledu podle Wim Hof metody. Nebo jsi z tvrdšího těsta a raději by sis vyzkoušel/a přežití v divočině nebo si vystřelil/a z brokovnice a poloautomatické pušky?

Průvodci ti budou elementy, které stvořila sama příroda – voda, země, vzduch, oheň a éter. Který z nich ovládne tebe? S námi nic není nemožné. Nevadí, že nemáš zkušenosti, budeme tvými učiteli, rádci, průvodci i přáteli.

JSME XTREME ADVENTURES.


Zavolejte nám!