Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Zažij mysl

Element mysli prolíná, spojuje a utváří všechny ostatní elementy. Udržuje je v rovnováze a pomáhá udržet v rovnováze i tebe.

Zažij mysl! Pro prozkoumání tohoto elementu se musíš oprostit od fyzického. Zato ti ale nabídne cestu k poznání svého vnitřního já. Uvědomíš si své schopnosti, dovednosti a naučíš se překonávat strach.

Wim Hof metoda

Nádech, výdech. Nauč se metodu a posuň hranice toho, co tvé tělo dokáže zvládnout.

Kurz přežití v přírodě

Dokážeš přežít v divočině na vlastní pěst? My tě to naučíme přímo uprostřed lesů.

Firewalking

Vykroč z komfortní zóny a překonej své strachy. Zažij Firewalking a projdi se po žhavém uhlí.

Rozhodni se... a skoč!

Na co zaměříš svou mysl a pozornost, to roste. Postupně si můžeš vnést do života víc radosti, smyslu, adrenalinu a změnit svou realitu. Chceš být odolnější vůči stresu? Chceš, aby vykročení z komfortní zóny pro tebe bylo snadnější? Chceš do života trochu (nebo klidně víc) vzrušení? Všechno začíná a končí ve tvé hlavě. Jakmile se rozhodneš, všechno může být jinak. Ale chápeme, že občas někdo potřebuje popostrčení. My jich tu nabízíme víc než dost, stačí si vybrat.

Veděl jsi, že...

Díky neuroplasticitě se můžeš naučit myslet jinak, naučit se nové věci a odstranit emoční zátěž. Jednoduše řečeno – nic není nemožné.

Dělat věci, které tě děsí, tě udělá šťastnějším.

Inteligence, talent, schpnosti, dovednosti – vše jde dostatečnou prací na sobě zlepšit.

Rozhovor s Filipem

Lektorem Wim Hof metody

Filip je jedním z mála certifikovaných lektorů Wim Hof metody v České republice. Co pro něj znamená a jaké bylo jeho první setkání s metodou? Přečti si jeho odpovědi na naše zvědavé otázky. Ještě to nevíš, ale rozhodně chceš Filipa poznat.

Osobně ho potkáš třeba tady:

Poznej firewalking

Při firewalkingu se naučíš pracovat se svými strachy, myslí a překonáš své hranice. Je za tím šamanismus, kouzlo nebo drogy? Odpověď je jednodušší – jsi za tím ty. Tréninkem se dostaneš do takového stavu mysli, že už pro tebe nic nebude problém. Ani žhavé uhlíky, ani stres v práci.

Wim Hof metoda

Přečti si zážitek z kurzu

„Kurz Wim Hof metody a otužování s ní spojené má spoustu pozitivních a léčivých vlastností pro tělo i ducha. To, že to uvidím tak brzo, jsem ale vážně nečekal…“

Dan vždy rád zkouší zážitky na vlastní kůži a Wim Hof nebyl výjimkou. Překvapilo ho něco, nebo to byla procházka ledovou zahradou? Spoilerovat nebudem, musíš si to přečíst sám.


Zavolejte nám!