Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

Prožitkový Firewalking

Druh
Workshop
Nejbližší termíny
Dle domluvy
Cena
od 2990 Kč
Obecné místo
Jeníkov u Duchcova

Chůze po žhavém uhlí

Překonej sama sebe, přejdi 700 °C uhlí a transformuj svůj život!

Jdeme na to!


2990 Kč
nebo

zaplať zálohu 1490 Kč


Vyber termín
Xa Fw 61

Vykroč ze své komfortní zóny. Překonej své obavy. Nauč se pracovat se svými strachy, svou myslí, překonej hranice. Po firewalkingu nabere tvůj život úplně nový rozměr.


Chůze přes žhavé uhlí nám dává lekci o tom, že naše myšlenky a přesvědčení mají vliv na realitu. Potvrzuje sílu význam instinktů a sílu intuice. Ukáže ti hloubku tvého potenciálu. A to nejdůležitější – posune ti hranice strachu. Jakmile přejdeš přes 700 stupňů žhavé uhlíky bez jediné popáleniny, pochopíš, že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné bloky, které si nosíš v sobě, a které tě brzdí. Protože nakonec je to jen tvůj vnitřní hlas, který stojí mezi tebou a překročením ohně.

Proč chodíme přes žhavé uhlí?

Firewalking

STRACHY
Každý z nás máme nějaké strachy. Někdo se bojí více a někdo méně. Vědecké studie však ukazují, že lidé kteří si plní své sny a cíle, se svým strachům staví tváří v tvář. 

Jak to máš se strachy TY?
Bojíš se? Máš strach z toho co si o tobě říkají ostatní?
Bojíš se, co když to nevyjde? Bojíš se jít do AKCE? Máš strach komunikovat s ostatními lidmi a říkat co doopravdy cítíš ..???

Co tě během akce čeká?

 • Poznáš sám/sama sebe a to, že tvé možnosti jsou neomezené.
 • Dojdeš k většímu sebevědomí a naučíš se mít se rád/a. Protože věřit sobě a svému tělu je základ šťastně prožitého života.
 • Odstraníš bloky, které tě brzdí – i ty z nejhlubší minulosti.
 • Vystoupíš z komfortní zóny. Když nic neuděláš, nic nezkazíš. To je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Odhodíš bloky, stud a pochopíš, že být mimo svou komfortní zónu je hodně fajn pocit.
 • Přejdeš přes žhavé uhlí při posvátné ceremonii a pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš.
 • Překonáš své strachy, které tě v životě brzdí a postavíš se jim tváří v tvář.
 • Budeš pracovat se záměry -Tím, že se člověk naučí zacházet se záměrem, získá možnost spolupracovat s tvůrčími silami univerza na projevení svých snů. Záměr je to, čeho chceme dosáhnout. Bod, do něhož soustředíme svou pozornost – a tedy i energii. Stanovení záměru nám může pomoci nejen při obřadné práci, ale třeba i při pracovním jednání nebo při průchodu určitou životní etapou. V okamžiku, kdy si nejsme jistí tím, co potřebujeme udělat, se stačí přidržet záměru, který jsme si stanovili. On pak funguje jako maják, který nám bude i v té nejzuřivější bouři připomínat, kudy je třeba plout.
 • A mnohem více. Hlavně ale zažiješ „transformační“ a sebepoznávací rituál. Podíváš se do hloubky sebe samé/ho a pochopíš spoustu věcí, které ti zbytečně unikaly.


Chceš tuhle akci zorganizovat pro partu svých kamarádů nebo pro firmu? Potom klikni sem a a zarezervuj si Firewalking teambuilding.

Chůze po žhavém uhlí

Xa Fw 74

Můžeš se těšit na šest nadupaných hodin plných sebepoznání, pokoření strachů a hlubokých vnitřních prožitků, ze kterých na konci vyjdeš jako vítěz.

Jaký program tě čeká?

15:00 - Příjezd

Prezence účástníků

15:30 - Zahájení programu

Poznání strachů, bloků, meditace, práce s myslí.

16:30 - Záměr

Práce se sny a cíli a jejich rituální pálení.

17:30 - Společné zapálení ohně

Lámání šípů a aktivity, které nás provedou prací se strachem

19:00 - Přechod přes uhlí

20:30 - Společné ukončení

Nejčastější otázky

 • Jak to vlastně funguje? Na tuto otázku neexistuje jednotná odpověď a ani dnešní věda nepřináší jasné vysvětlení. Někdo říká, že je za tím fyzika, že je lidská kůže tepelný izolant a při krátkém kontaktu s ohněm se nespálí. Jiní tvrdí, že je za tím metafyzika a další zase to, že je to pouze o nastavení myslí a překonáním strachu. Jak je to ale ve skutečnosti? Možná na to přijdeš po tom, co žhavé uhlí přejdeš.

 • Co když se budu bát a nepřejdu to? Každý máme možnost volby a i ty dostaneš možnost volby, jestli chceš přejít nebo ne. Vše bude záležet jen a jen na tobě. Ale na našich seminářích přechází velká většina a to i ti, kteří si myslí že by to nikdy neudělali.

 • Nespálím se? "Z mých osobních zkušeností jsem viděl už tisíce lidí přecházet přes žhavé uhlíky a nikdy jsem neviděl ani nezažil nic drastického nebo něco extrémního. Je to mnohem jednodušší než jak to vypadá a zní." Josef - lektor.

 • Jak bude celá akce probíhat? Formou naší a tvé interakce. Tedy, budeme si dost povídat a u toho dělat praktická cvičení. Témata která budeme probírat budou sebepoznání, komunikace a hlavně strachy. Cvičení budou z jógy, meditace a celkově z osobního rozvoje.

 • Můžu si sebou vzít malé dítě, nebo pejska? Akce je zaměřena na tvé vlastní sebepoznání, proto je potřeba aby tvoje pozornost směřovala do nitra tebe samého. Pokud tam budeš mít dítě nebo pejska, tak se nebudeš moci 100% soustředit sama na sebe, což je velká škoda. Ale pokud opravdu cítíš že chceš přijít i s tvým doprovodem, tak je samozřejmě vítán.

CHŮZE PŘES ŽHAVÉ UHLÍ - FIREWALKING

Má obrovský vliv na tvé psychologické nastavení. 
V momentě kdy přejdeš přes 700 stupnů žhavé uhlíky, a to bez jediné popáleniny, pochopíš že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné "BLOKY" které tě brzdí.

Přátelé, opravdu se nemáte čeho obávat, tento workshop je jedinečný a ve vašem životě vás může posunout mílovým krokem kupředu.

Proto se nebojte, váš strach vás bude jen omezovat ať už budete dělat cokoliv.

Pokud se chcete postavit vašim největším strachům a to v jeden jediný den, tak tohle je pro vás jak ušité.


Seminářem tě provede přední český lektor - Josef Hoang. Více o něm se dozvíš v našem týmu.

Je v ceně:

 • Materiál
 • Šípy
 • Lektoři
 • Tričko - jsem Vítěz a Firewalker
 • Certifikát Firewalker
 • Drobný dárek

Není v ceně:

 • Doprava na místo
 • Občerstvení
 • Ubytování (lze dokoupit s afterparty)


🔥🔥🔥 Chůze po žhavém uhlí pro mě byl totální výstup mimo komfortní zónu. Po tom,co jsem přes něj přešla, jsem si opět potvrdila,ze představy a překážky si často jen tvoříme ve svých hlavách…
Až přejdeš, zjistíš, že ve skutečnosti to bylo daleko jednodušší…

A můžu říct, ze Daniel (zakladatel XA) ze sebe vyzařuje takový klid, který dodá odvahu i těm, kteří o sobě pochybují… ❣️

Veronika, Ostrava

Pepa (lektor) je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají. Pepa, firewalking, a jeho videa.. Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.

Katka, Chomutov

Velmi pekne Vam dakujeme za super akciu. Nasi klienti si to velmi pochvalovali, akciu ponukam aj dalsim kolegyniam, ktore robia firmene akcie.

Nora, Bratislava

Chůze po žhavém uhlí

Překonej sama sebe, přejdi 700 °C uhlí a transformuj svůj život!

Jdeme na to!


2990 Kč
nebo

zaplať zálohu 1490 Kč


Vyber termín
Zavolejte nám!