Prozkoumal jsi všechno?

Už jsi četl náš blog?

Buď v obraze!

Měj pravidelné fresh info o akcích, kurzech, slevách, soutěžích, článcích a mnohem víc.

Souhlasím se zpracováním údajů pro účely unikátních e-mailů a novinek XA.

Náš nejžhavější zážitek

NášXtreme tým

+420 792 767 642

[email protected]

Daniel

ZAKLADATEL, VIZIONÁŘ, TESTER

Podnikatel, sportovec, bývalý voják. Je tvůrcem myšlenky Xtreme Adventures a ten, který jí žene kupředu. Věčný optimista, který si nic nedělá z autorit. Miluje život na hraně, sport a adrenalin, což jsou také věci pevně spjaté s jeho životem už od dětství.

Lucka

KOORDINÁTORKA, GARANTKA

Celý její pracovní život se točí kolem cestovního ruchu a financí, hotelů a ubytovacích zařízení. Je to hlavní zástupce a garant společnosti. Tohle je ta slečna, díky které administrativně projekt funguje. Miluje squash, jógu a zdravé jídlo.

Pavla

ASISTENTKA

Akční slečna, kterou baví sport, ale nevadí ji jen tak relaxovat na pláži s knihou nebo při józe. Instruktorka lyžování a snowboardingu, co miluje cestování a poznávání nových kultur a krajin. Studuje cestovní ruch a baví ji učit se cizí jazyky. Stará se o komunikaci a administrativu.

Dave

HLAVA KREATIVCŮ

Multifunkční kreativec, který se nedokáže věnovat pouze jedné věci. Od školy se zabývá reklamní a produktovou fotografií a videem. Ve volném čase fotografuje krajiny a létá s dronem. Společně se svým týmem je zodpovědný za multimedia, viditelnost na sítích, web a vše kolem něj.

Honza

HLAVNÍ INSTRUKTOR NA DIVOKÝCH ŘEKÁCH

Pádlo držel v ruce snad ještě dřív, než uměl chodit. Povoláním učitel zeměpisu a tělocviku neustále hledá nové výzvy, které mu vlijí adrenalin do žil. Sjel většinu evropských řek a sám o sobě tvrdí, že až jednou umře, bude to na vodě… Jen těžko najdete zkušenějšího instruktora.

Gabriel

HORSKÝ VŮDCE IFMGA/UIAGM

V mládí prošel devítiletým tradičním kontemplativním tréninkem v Francouzském buddhistickém Klášteře . Po návratu do běžného života znovu objevil vášeň pro horolezectví a lezení a stal se horským vůdcem IFMGA. Tato bohatá kombinace zkušeností jej naučila, jak se postavit strachu a nebýt jim paralyzován, díky čemuž už více jak 15 let vede lidi v horách po celém světě.

Filip

WIM HOF LEKTOR

Táta dvou skvělých kluků a chlap, co si prožil své vrcholy i strmý pád na úplné dno po krachu manželství. Miluje hory a cestování. Himálaj v Nepálu a Indii navštívil dosud šestkrát. Jako dobrovolník v roce 2015 odletěl do Nepálu, postiženého ničivým zemětřesením a stavil zde přístřeší stovkám rodin, které se ze dne na den ocitly bez střechy nad hlavou. Věčný rebel, který vím co je to boj se závislostí.

David

INSTRUKTOR LEZENÍ

Lezec, outdoorový nadšenec, milovník hor a přírody. Jeho vášeň pro lezení začala před 8 lety v Anglii ve skalách v okolí Manchesteru a od té doby jej neopustila. Neustále posouvá své hranice. Miluje výšky a proto, když jej nenajdete na stěně, bude někde na střeše nebo v kuchyni, která je jeho velkým koníčkem a často prací. Když neleze a nepracuje, tak relaxuje na slacklině, cestuje nebo podniká horské tůry.

Kolja

INSTRUKTOR STŘELBY A PŘEŽITÍ

Kolja je trenér střelby a bojových umění, profesně policista. Celý jeho profesní život se točí kolem military aktivit, ale nejsou mu cizí ani vysokohorské sporty jako je ledolezení nebo skialp. Občas si skočí z letadla padákem. Miluje zimní koupání v přírodě a v životě se řídí heslem: „Nikdy neříkej nikdy.“

Josef

Lektor Firewalkingu

Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplnuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 10 000+ absolventů.

Kristýna

Horská průvodkyně

Kristýna, známá jako "Berča", je bývalá HR manažerka, která se rozhodla plnit si své sny jako horská průvodkyně. Miluje vícedenní přechody, skalní lezení, snowboarding a skialpy. Její životní motto je: "Nezdoláváme hory, ale sami sebe", a na horách je vždy #SpokoBerča.

Zavolejte nám!